Kodėl superkamos mašinos
Pastaruoju metu tema, kaip turėtų būti apmokestinamas auto supirkimas, yra labai populiari žiniasklaidoje. Kalbama apie mokesčius, kas juos kokius turėtų mokėti už mašinų pirkimą, perpardavimą ir eksportavimą. Visgi, panašu, kad nors popieriuje situacija ir keisis, bet realybė turbūt išliks tokia pati ir šioje rinkoje labai daug kardinalių pokyčių gal neverta būtų planuoti. Visgi, kam reikalingas auto supirkimas?
Senų detalių panaudojimas naujai
Šiais metais Kanų reklamos apdovanojimuose buvo apdovanota reklama, propaguojanti organų donorystę. Mašina taip pat turi savo organus, kurie gali tikti kitai auto transporto priemonei. Minėjote reklamoje visą laiką rodomas nuostabus šuns ir šeimininko ryšys, kai šeimininkas supratingai ir gražiai stengiasi su šunimi elgtis. Šuo visada paklusniai laukia šeimininko, visur jį palydi. Kadangi šeimininkas jau senas, vieną dieną jį ištinka širdies infarktas, ir jis miršta. Šuo bėga iki ligoninės kartu su greitosios pagalbos mašina. Pabaigoje matome, kaip šuo kelias paras laukia prie ligoninės, tačiau nesulaukia savo šeimininko. Kitą dieną atsidaro durys ir į lauką išvežama moteris vežimėlyje, besišypsanti, jai atlikta kažkokia operacija. Šuo su džiaugsmu puola ant jos – tarsi atpažinęs savo šeimininką. Taigi, ši keista ir labai jautri reklama parodo, kad tam tikros dalys gali gyventi kitą gyvenimą kituose kūnuose.
Automobilių pramonėje toks organų transplantavimas veikia visą laiką. Žmonės nuolat perka ir parduoda detales. Sugedus mašinos detalei, niekas nekeičia iš karto visos transporto priemonės, yra įdedama tik kita detalė. Be to, žmonės skirtingai traktuoja ir neveikiančias mašinas, skirtas išmetimui. Kartais jas supirkus dar įmanoma perdirbti, ten pridėjus kitų detalių, ir tą pačią mašiną dar kartą prikelti gyvenimui.
Daužtos mašinos iš užsienio
Šis verslas išgyveno savo piko metą maždaug prieš dvidešimt metų. Tada atsirasdavo žmonių, kurie masiškai veždavo automobilius iš užsienio į Lietuvą. Tos mašinos būdavo nupirktos kone iš sąvartyno, iš nuolaužų supirktuvių. Tačiau gabūs ir nagingi lietuviai tas mašinas sutaisydavo ir jos vėl imdavo gyventi naują savo gyvenimą. Vadinasi, turėdami jau veikiančią mašiną, jie galėdavo toliau ją vežti atgal, ten parduoti. Tada užsikrauti sudaužytų, ir vėl važiuoti į Lietuvą. Tai buvo labai sunkus darbas, ir tas keliavimas tolimus reisus, ir buvimas turguje, ir taisymas šaltame garaže. Tačiau ne viena šeima tik tokiu būdu nepriklausomybės pradžioje sugebėjo pasistatyti namus, įsigyti geros buitinės technikos.
Atsakymas labai paprastas- žmonės nenori permokėti už automobilius pirkdami juos iš salonų. Dabar labai madinga mašiną siųstis iš užsienio t.y. JAV. Ten jų pasirinkimas daug didesnis ir jos pigesnės, o parplukdymas daug greičiau vyksta ir kokybiškiau nei prie 20 metų.
https://hlogistics.lt/juriniai-konteineriai